Tränare

Peter Hjort

Klubbchef

peter.hjort@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 00

 

Fabio Mizzon

Fabio Mizzon

Chefstränare

fabio.mizzon@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 02

Henrik Lindkvist

Tränare

Ansvarsområde: Koordinator för tennisskola & juniorer

henrik.lindkvist@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 04

Krister Ohlin

Tränare/Shopansvarig

krister.ohlin@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 03

Petra Lorentzon

Petra Lorentzon

Tränare

petra.lorentzon@lidingotk.se

Magnus Frankling

Magnus Frankling

Tränare

Ansvarsområde: BHS & trivselspel

magnus.frankling@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 10

Konrad Lenik

Tränare

Ansvarsområde: Tennislekis & Minitennis (skumboll)

konrad.lenik@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 05

Mickie Lindahl

Tränare

Ansvarsområde: Cardio, matchträning, lunchtennis

mickie.lindahl@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 11

Aleksandar Tatic

Tränare

Ansvarsområde: Maxitennis (grön boll)

aleksandar.tatic@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 07

Martinique ”Nicken” von Schewelow

Tränare

Ansvarsområde: Miditennis (orange boll)

martiniqueschewelov@gmail.com

Tel: 08-502 395 06

 

Stefan Borg

Tränare

Ansvarsområde: Tävlingsgruppen

stefan.borg@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 09

 

Ronja Pekarek

Tränare

Ansvarsområde: Åldrarna 12-14 år

ronja.pekarek@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 08

Övrig personal

Helena Hägglund

Huvudansvarig Medlemsservice

helena.hagglund@lidingotk.se

Tel: 08-502 395 01

 

 

Cattis Tärnström

Huvudansvarig Reception/Café

reception@lidingotk.se

08-767 70 18

Lasse Stolt

Fystränare/Fastighetsskötare

lars.stolt@lidingotk.se

 

Sissel Sigbladh

Ekonomikonsult

ekonomi@lidingotk.se